| maryucamary a întrebat:

Imi place un baiat,. e frumos, inteligent, dragut, simpatic. Dar nu STIU CUM SA IL ATRAG! stie cineva vreun mod. vreau sa il cuceresc! : fundita! urgent

Răspuns Câştigător
| Cola001 a răspuns:

Pai Maryhappy acum depinde si varsta, daca esti mica ...paaai las-o balta o sa intalnesti multi baieti la liceu.sau ma rog in alte parti alte lumii ideea e ca in zilele noastre se pastreaza greu o relatie lungahappy sigur daca iti place de el fa cea ce simti u fara sa te rusinezi deoarece ai doar o viata deci TRAIESTO! pur si simplu poti sal intrebi daca simte ceva si el pentru tine, se poate vedea in privirea lui acea stralucire de ''te plac'' atunci cand te uiti la el tongue succes

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai fi si tuh cum e el imbracte asortat l moda cu haine care sa iti vina bine, vb frumos cu el ZAMBESTEI uitate l el mai insistent(sa se prinda ca il plac) razi l glumele lui (daca nu esti timida poti face si tuh o gluma buna sa vezi daca te apreciaza ii place si radelaughing ajutal askultal cerei sfaturi in legatura cu ceva (arata-i ca parerea lui e importanta pentru tine.dar cel mai import e sa fi tuh si cat mai NATURALA

| PTL a răspuns:

Simplu, ii spui te iubesc happy

| Dildau a răspuns:

Ciorapi din plasa, tocuri mari cu platforma, fusta aproape invizibila, chiloti cu ata, sutien cu push-up si un decolteu cat casa.A da, si un machiaj foarte strident.

| maryucamary explică:

Lemad scuze dar am pus din greseala stupid.dar nu e asa! happy mersi de sfaturi! happy

Răspuns utilizator avertizat
| LeMad a răspuns:

Fi tu insuti ( fara emotii) si mergi si vb cu el!
Atunci vei vedea daca se merita ori nu!
incearca sa fi cerebrala... nu are rost sa va pupati de 2 ori si sa plangi o saptamana dupa!

| Catalin_4582 a răspuns:

Eu zic sa fi tu insasi si sa incerci sa vorbesti cu el.adica sa incerci sa te bagi in seama sa stai cu el cat de cat sa incerci sa pari interesata de cea ce face si sai dai atentie.O sa mearga.Succes! Fundita?