| Efixx2 a întrebat:

Vreau sa adresez aceasta intrebare celor care joaca League Of Legends. Deci daca ar fi sa alegeti un champion pe cine ati alege dintre cei doi? Akali sau Twich?

Răspuns Câştigător
| uTorrenT a răspuns:

Akali, deoarece ea primeste 2 buffuri 1 de ad si 1 de ap deci este hibrid.Ea este un campion care merge foarte bine mid si nu este de loc slaba, Twitch este un adc foarte fain, el poate face multe ambuscade cu Q pentru ca se face invizibil, si in combinatie cu Ignite (arpindere) si cu otrava lui este un asasin bun, dar sta prost cu rezistenta deci nu intra prea tarehappy Funda?

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Akali

| NeneaToaster a răspuns:

Imi place mai mult akali, dar si twitch e bun pentru rolul de carry.Intrun duel 1v1, totul depinde de build.

| LoLSmileyLoLz a răspuns:

Akali ar castiga intr-un meci 1 v 1 contra lui Twitch depinde careti place mai mult, carry sau ap, eu as alege-o pe Akalihappy