| IWolfy a întrebat:

Vreau sa creez un blog si m-am tot gandit in ultimele zile, dar nu imi vine in minte nici-o idee buna.
puteti sa imi sugerati cateva idei despre ce poate fii un blog?
niste idei care sa il faca interesant

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Pai vezi mai intai lucrurile despre care iti face tie placere sa discuti. Blog-ul poate fi despre orice, dar important e sa-l faci din placere. De exemplu poate fi cu recenzii pentru filme, carti, locuri de vizitat, activitati din orasul tau, etc.
In cazul in care nu te-ai decis cu privire la platforma pe care sa-l creezi, iti recomand sa testezi www.ucoz.ro - este destul de usor de folosit si-ti ofera numeroase oportunitati.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Blogul il faci cand ai ceva de zis. Daca nu ai nimic de zis nu are rost sa iti mai faci blog.