| m4n1ak a întrebat:

Vine craciunul... Vreau sa ii cumpar ceva prietenei mele, dar sincer nu am nici o idee, m-am gandit la un lantisor ceva.
Daca imi puteti da cateva idei, apreciez. ( si site, ar fi si mai bine )

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Mie mi se pare foarte frumos un lantisor cu numele ei, sau ceva personalizat ( cu voi doi, initialele voastre).
https://www.facebook.com/HandMadbyAncaPop?ref=ts&fref=ts
este de incredere am dat si eu comanda de pe aceasta pagina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca dispui de suficienti bani ca sa-i cumperi un cadou pe care sa-l poarte tot timpul si astfel sa isi aduca aminte de tine in fiecare dimineata iti recomand un lantisor de aur.