| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Vreau sa editez si eu cu un program(photoscape), in care sa pun o poza cu mine si una cu o vedeta si sa fac in asa fel incat sa para ca suntem una langa cealalta.Va rog help cine imi da mai multe explicatii primeste fundita. :*

1 răspuns:
| LarisaAndreea a răspuns:

In PhotoScape in prea poti sa pui 2 poze cu doua pers diferite si sa para reala. Doar in cazul in care ai PNG cu vedeta dorita, sau poti sa faci la,, Page'' dar cu conditia sa aiba acelasi fundal, desi nu prea cred ca fa parea poza reala. Cel mai bine este sa folosesti PhotoShopwinking

Bafta!happy