| Andreea.:) a întrebat:

Buna:]. vreau sa fac niste poze dar mai diferite de ale ceilorlalti.
nu prea am idei in schimb sad.
va rog cat mai multe idei[daca aveti si poze ar fi perfect]
funda :X
mersi kiss

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pune intr-o vaza mica o lalea, mergi langa geam si roga pe cine`va sa-ti faca o poza astfel incat sa se vada ca laleau ar fi o fusta :X intra pe id meu si iti trimit poza :* ( iti dau id intr-un mesaj :*)

1 răspuns:
| cosmin2221 a răspuns:

Daca ai un copac in gradina pozeaza pasari sau animale daca vrei chiar foarte diferit du-te intr-un colt al casei care e foarte intunecat si ia o tipla dao cu putin negru si pozeaza sau filmeaza eu pe youtube mi-am luat 1. 870. 200 de vizualizari.Bafta!