| ellai a întrebat:

Vreau sa imi cumpar aparatul foto Fujifilm S4200. L-am gasit la 600 ron(cu reducerea de sezon). Vreau sa stiu daca se merita, daca raportul calitate/pret este bun. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! E bun, este un Bridge! Raport calitate si pretul gasit de tine e excelent. Sunt vreo 2 magazine care il comercializeaza la 800 lei, in rest peste tot il gasesti la 1.000 lei. Inca o data iti spun -> se merita! Poate gasesti si un Fujifilm FinePix S4500 la 650 big grin