| Nutella007 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca aparatul Fujifilm FinePix S3300 este bun.

As dori sa mi-l cumpar de pe okazii.ro

http://www.okazii.ro/aparate-foto-compacte/Fujifilm/Fuji film-s3300-geanta-transport-a121574857

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Salut. aparatul este un esec, unchiul meu se invarte in domeniul foto/video de aprox 15 ani, tocmai l-am intrebat.
uita-te pe eMAG, pretul e mult mai mic decat in link-ul oferit de tine si arunca o privire si la comentarii, ca sigur are.
eu nu l-as cumpara, respectivul de pe okazii sigur vrea sa scape de el din acelasi motiv.
cu placere

| Nutella007 explică (pentru pcsick):

Ai cumva niste sugestii de aparate bune, dar si la un pret acceptabil pentru ca il cumpar impreuna cu o fata si impartim suma la 2 si as vrea ca suma sa nu fie foarte mare?:*

6 răspunsuri:
| pcsick a răspuns:

Imi pare rau, nu am cunostinte pentru acest domeniu.
totusi daca vrei sa faci o alegere buna eu zic sa cauti prin magazinele virtuale, cred ca fiecare model are comentarii de la oameni care se folosesc de ele.

| Nutella007 explică (pentru pcsick):

Buna,nu te supara ca te sacai dar am vazut un aparat Fujifilm S2800 si dupa descrierile de pe net pare prea perfect, mi-ai putea spune daca acesta este bun?:*multumesc frumos.

| pcsick a răspuns:

Iubesc sa fiu sacait.
da, acest model este ok..si pretul de asemenea. dar ia-l nou pentru ca sunt aparate finute, indivizii de pe okazii le vand deoarece si-au cam terminat durata medie de viata data de producator. te pup

| Nutella007 explică (pentru pcsick):

Ok.multumesc foarte mult:* ti-am dat fundita evident pentru ca m-ai ajutat foarte mult!>big grin

| pcsick a răspuns (pentru Nutella007):

Cu placere, multumesc.