| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste converse, si nu prea stiu de pe ce site-uri pot sa ii comand, sa fie in jur de 100 lei..mai mult sau mai putin, imi puteti da niste site-uri, va rog? Multumesc!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Converse originali sunt pe la 250 ron. Cu 100 ron gasesti doar fake, replici. Plus ca daca iti iei de pe net cel mai probabil trebuie sa platesti si transportul.

Răspuns utilizator avertizat
| Sieb a răspuns:

Un site bun este okazii.ro
tocmai.ro
converse Romania
olx.ro

| AndreeaMaria5627 explică (pentru Sieb):

Stii, mie pe okazii, imi cere sa trimit un sms cu 0, 05 euro si prietenilor mei nu le-au cerut ( si ei si-au luat converse) si nu inteleg de ce. Mi se pare ciudat