| AntoniaCristina a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite, vreau asa:
-Ce culoare sa folosesc pentru. suvite(sunt satena)
-Cu ce sa le fac (nu vreau permanente)
-Cat costa substanta cu care sa le fac
-Unde, in c emagazine gasesc acea substanta.
? Funda pentru cel mai bun raspuns, apropo nu vreau sa imi dati site sa comand, vreau sa imi cumpar in acel moment, adica sa ma duc sa o cumpar nu sa comand, nu imi place sa comand.

1 răspuns:
| etudor a răspuns:

Eu zic sa mergi la la magazin specializat in tunsori si ondulari permanente si acolo au tot ce le trebuie iar doamnele sunt specializate in asemenea lucrari. Au solutii nuantatoare care nu dureaza multe spalari daca nu vrei permanente.Ca nuante, alegi ce doresti:blonde, argintii, roscate...Dar suvitele bolnde sunt mai putin stridente si se potrivesc la orice tinuta vestimentara.