| SecretKiss a întrebat:

Vreau sa imi spuneti (cu aproximatie) toate meseriile pe care le pot practica, urmand profilul filologie. (nu vreau raspunsuri de genul: profilul asta nu e bun, mai bine ti l-ai schimba). Multumesc~!

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Profesor, jurnalist, redactor, poti lucra chiar si in televiziune, etc.

| NickiMinaj a răspuns:

Vanzatoare, vanzatoare la librarie, vanzatoare la mall, vanzatoare la supermarket... cam astea.

| maddii a răspuns:

Judecator, avocat mai multe depinde unde vei merge la faculta.