| myru_6393 a întrebat:

Buna happy vreau sa imi spuneti si mie niste porecle frumoase pentru feteehappy. mersi anticipat happy. fundita+vott

Răspuns Câştigător
| Dydy112 a răspuns:

Zappy, Ziza, Lulu, Poxy,Didu,Via, Diva, Byby, Bubu, creata, Kitty, Pisy, Bebelusha, Borfy. Sper sati placa macar una

5 răspunsuri:
| myru_6393 explică:

Miruna ma cheama happy

| Dydy112 a răspuns:

Ziza, zizu, elle, kitty, poxy, bebelusha, borfy, pisy, lady, sisi, printzzesa, monni,

| RăzvanEZP a răspuns:

Pishcotzel.

| alexandra_3084 a răspuns:

Buna! Mikutza,Frumusik, Love Pink, Dick, Maimu, Gras, Turturica, Vipera, Ciufulici, Marmota, pisy, Cotoroanta, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca, Bunicutza si Zuza. Astept fundita

| Suzy_3960 a răspuns:

Pai cum te cheama?