| aura_1366 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati.am urechile cam mari si atunci cand imi prind parul in coada sau un coc sus imi ies in evidenta prea mult urechile va rog sa ma ajutati cu raspunsuri serioase ...sa imi spuneti cum as putea sa imi prind parul in asa fel incat urechile sa nu iasa in evidenta va rog raspuns urgent dau vot si funda pentru cel mai bun raspuns plzz::*:*

Răspuns Câştigător
| Aduuu a răspuns:

Nu ti-l prinde deloc sau incearca sa iti faci o tunsoare care sa nu iti scoata in evidenta acest mic "defect". Daca il poti privi asa.Sunt modele care au urechile mari si sunt foarte frumoase.Asa ca nu dispera. Oricand se pot gasi solutii! :* BAFTA!

3 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Taieti-le!smug

| sei a răspuns:

Poti sa nu ti-l prinzi... e mai misto asa happy

| aura_1366 explică:

Dar e lung parul meu adica e panam la mijloc si imi este greu cu el pe spate in permanenta si nu vreau sa il tund vreau sa imi spuneti cum sa il prind daca stiti va rog mult