| Bernoullie a întrebat:

Vreau sa ma duc la solar pentru prima data(am 15 ani) si voi sta doar 5 minute(nu prea am bani). Pot sa ma duc fara nici un parinte? Oare se va vedea putin bronz? Trebuie sa-mi iau costum de baie?

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Sigur ca poti sa te duci singura. Bronz cu siguranta se va vedea, dar nu foarte mult si nu e obligatoriu nici costum de baie si nici prosop. iti trebuie doar un elastic de par, si daca vrei o crema care te ajuta sa te bronzezi mai repede. daca cei de la solar nu iti dau ochelarii de protectie uv ar trebui sa ti ochii inchisi in timpul sedintei de bronzare. alte sfaturi ar mai fi sa alegi un solar vertical, adica in care poti sta in picioare, pentru ca e mult mai amuzant, adica poti dansa( deoarece este radio inauntru) si poti sa te stropesti din cand in cand cu un jet de apa. succes si pupiiici :*

1 răspuns:
| ThatGirl19 a răspuns:

Buna :*...Eu asa am auzit ca da (dar depinde de solar), Da bronz cu siguranta se va vedea big grin, si Da trebuie sa-ti duci costum de baie si un prosop big grin :*Sa te bronzezii :*Funda?batting eyelashes