| zuziOoO a întrebat:

Buna,vreau sa ma inscriu la cursuri de actorie dar mai intai vreau niste exercitii de dictie si respiratie si cateva monologuri comice sau dramatice ca sa le pot repeta sper ca o sa ma puteti ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| Iabadabahu a răspuns:

Incearca sa citesti din Caragiale cu intonatie, de la prima vedere a textului.

2 răspunsuri:
| TeodoraStef a răspuns:

Cursuri de actorie gasesti aici www.brevis.ro

| Ciprian_Isidor_1933 a răspuns:

Uite aici îți dau ei toate exercițiile de care ai nevoie, și se ocupă și individual de tine : www.cursurideactorie.com