| Ea_1881 a întrebat:

vreau sa ma tund, am parul mediu.pana la umeri.sunt blonda, cu cateva suvite de castaniu(parul e nevopsit), fata mea e in forma ovala, pana acum am avut breton pe o parte, dar vreau o schimbare, m-am gandit la o tunsoare aproximativ ca a dianei dumitrescu, dar e mult prea indraznet pentru mine... ce ma sfatuiti.multumesc din sufletwinking

Răspuns Câştigător
| DeEAஐ a răspuns:

Http://www.lyla.ro/......rticol.php ai parul mediu si vrei sa mai tunzi din el o sa devina cam "par scurt"! sper sa iti placa:)

1 răspuns:
| alonet a răspuns:

Trimite o poza la unknow_reason@yahoo.com si o sa fiu cat mai detaliat in a imi da cu parerea in calitate de coafor stilist happy