| αʟεх a întrebat:

vreau sa ma uit la un film pe Acasa dar nu stiu la ce film. dar sa fie in spaniola. imi ziceti ceva filme dar sa nu fii inceput de mult timp. sa fie maxim episodul 10... sau care vor incepe si de cand
Fundaa puppy dog eyes; x

1 răspuns:
| KaPaMeLka a răspuns:

Poti sa privesti Triumfo del amor, sa inceput de demult dar e ft interesant
Lola sa inceput nu demult, am privit doar citeva serii da pare a fi interesant, merge de la 17:30
Jocul seductie la fel e interesant si merge de luni pina joi de la 22:30 si vineri-duminica la 22:00
sper ca te-am ajutat!