| Maty2000 a întrebat:

Heey, ieri s-a terminat primul sezon din Violetta.Stiti cand incepe cel de-al doilea sezon in romana? Stiu ca in Argentina a inceput si se termina in octombrie,am vazut multe secvente in spaniola, dar vreau sa stiu cand incepe la disney channel in romana.Cel mai complet si concret raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| elena445 a răspuns:

Cred ca in toaman

| Dulcika50 a răspuns:

Sezonul 2 din Violetta va incepe in 16 septembrie(prima zi e scoala). Abia asteeeeeeept! Sper ca te-am ajutat!

| GodIsLove a răspuns:

De fapt, sezonul 2 din Violetta s-a terminat ieri, in Argentina. Nu stiu data exacta, dar la noi va incepe anul acesta si se va termina in 2014.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Violetta
Uita-te mai jos, la tabel.