| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg in club si port ochelarii, acum nu stiu daca sa imi iau sau nu?

4 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Ia-tii, nu vei fi singura de-acolo cu ochelari. happy

| 2B a răspuns:

Buna! Poti sa-i porti daca e absolut necesar daca ai probleme grave, cu vederea ca sa nu te izbesti de toti si sa faci mari pagube! Bun, probabil ca o sa te simti putin stanjenit, ca poate tu esti singurul care poarta dar tu nu fi interesat tu trebuia sa vezi pe unde mergi nu sa te dai mare. Sper ca te-am ajutat.Mult success in continuare!

| uhuhohoh a răspuns:

HY! si eu am ochelari si nu mi-e rusine cu ei asa ca nici tie n-ar trebui sa-ti fie! happy dar... fa ce vrei, e viata ta! :*

| tomelul2014 a răspuns:

Depinde...Daca ochelarii tai sunt de vedere ar fi bine sa-i iei, daca sunt de corectare ai putea sa-i bagi in poseta si sa-i scoti cand iesi! Funda?