| lorenica12 a întrebat:

Eu pe 1 iulie vreau sa merg la un film 3d dar port ochelari de vedere si nu stiu daca pot sa-mi pun ochelarii 3d peste cei de vedere daca ii dau jos pe cei de vedere nu vad. ce spuneti pot sa ii port peste ochelari de vederre daca da vreau o poza

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu cand am fost i-am pus peste cei de vedere si nu am avut nicio problema. poza nu am de unde sa iti dau...

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mz pentru funda :*

| Alexutza6755 a răspuns:

Presupun ca poti.

| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Daca iti dai ochelari de vedere nu mai vezi bine? Dar nici nu trebuie la un film 3D sa vezi bine pentru ca efectele sunt 3D asa ca nu ai nevoie.Si nu e nici-o problema nici de sanatate nici nimic. Funda? Am cautat si pe google.

| NoNameNeeded a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres sigur ca poti sa porti peste ca n-are nimic