| coxx a întrebat:

vreau sa mg in spania la sfarsitul lunii. cine imi spune si mie un site de unde imi pot cumpara biletele, arad( sau timisoara) - barecelona. daca ii si cu reducere ii mai bine. am tot cautat dar nu am gasit. si vreau sa imi duc si catelul daca stiti voi cum se proceeaza in acesta situatie. aaaa catelusul e bichon happy si am auzit ca il pot tine langa mine in avion, e adevarat, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De la tisoara sbori cu Wizz Air - http://wizzair.com/? language=RO
Aici calculezi ruta ta! Dar repet inca o data : nu poti cu animale de companie in avion! Sper sa intelegi! Calatoresc mult cu avionul (de doua ori pe luna minim). Am dus de sarbatori un hamster la Paris si mi-a dat cusca (puteam sa-l ascund in buzunar - iti dai seama)Pentru cusca am platit 23 euro + biletul meu! Cu firma asta zbor des si este OK! Bafta! (deci nu ai inteles bine in legatura cu bichonul tau - ai telefoane de informatii in legatura cu animalele de companie acolo in pagina - orar - non-stop)