| andrada a întrebat:

Buna
Vreau sa-mi fac alt id dar nu stiu ce nume sa-mi pun. aveti ceva idei de id pentru fete? P. S. pe mine ma cheama despina

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Despy_girl
despy0.(anul in care te-ai nascut sau varsta)
despinA_dipy
poti face mai multe combinatii cu cuvintele: sweet, cool, stramberry, smile
gen: smily_despy big grin
sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Mi_vida_eres_tu; chocolata_angel; zana_ta_mik; dulkikaskumpa; despina_yo; despina_rbd_forever ( daca iti place RBD); pisicutza_my_life; kisskisses; bafta in alegerea noului id

| AmNNNeZ1k a răspuns:

Despina_coolgirllove struck Sper ca e bunhappy

| noob a răspuns:

Despina_basina

| adela93 a răspuns:

Despy2011
despina.[numedefamilie] - ID bussiness
despiroz
despicool2011 sau chiar despicool

| Pufo a răspuns:

Am o prietena care are id-ul ceva de genul "traficanta de pufuleti" laughing poti sa iti spui traficanta de. pufarine? de seminte? tu alegi big grin

| Alessia_3526 a răspuns:

Ceva de genul despina_2011 sau despine_numele tau de familie sau despina_data ta de nastere

| Iulian_4818 a răspuns:

Capsunik_dulshe
dulshe_despina