| Rapperiţa a întrebat:

Vreau sa'mi fac o gaura singura in barbie adica mai sus. langa buze intr'o parte sa'mi pun pierce si vreau sa stiu cum as putea sa fac...adica voi v'ati mai facut singuri? doare? se infecteaza sau nu stiu ce? cateva sfaturi please
Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| pixxiejojo a răspuns:

Daca vrei sa-ti dai gaura acolo mai bine nu o fa singura! Mergi la salon pentru ca e mult mai safe! Doare mai tare decat pirceurile in ureche si cele in nas dar mai putin decat cele in burichappy. Cand alegi salonul ai grija la ustensilele cu care ti se da gaura! Bafta!