| tz_6238 a întrebat:

Hello happy acum 2 3 zile mi s-a pus pata: vreau un pierce in buza inferioara. Doar ca.am inteles ca se infecteaza usor, ca doare, ca poate nu imi sta bine, etc laughing si imi e si cam frica. De unde as putea gasi un pierce fals pentru buza? (daca imi place cum imi sta, imi voi face gaura la un salon love struck). Am cautat pe net, dar. nimic sad. tx :*

Răspuns Câştigător
| Face2face a răspuns:

Cand eram la scoala se mai prosteau uni colegi de ai mei cu pirce fals, ei sil cumparsera de la un magazin cu articole scolare, cercei, bratari, moate de par, jucari dintr-o piata. Asa ca te sfatuiesc sa te duci intr-un magazin unde se afla mai ales bijuterii... Pup

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se infecteaza daca e facut cu instrumente sterile, la un spital/clinica. Daca iti pui aur, te asigur ca nu o se infecteze + nu prea doarewinking