| Beebytza a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon la abonament la cosmote, styti sunt ofertele akelea la 1 leu. am cautat pe net dar nu am gasit.keea ke vroiam eu.sunt si telefoane cu tastatura qwerty sau cu touchscreen? daca da pe care mi l-ati recomanda.asi dori si pagina cu lista de telefoane la abonament de cosmote

funtitasa :*

1 răspuns:
| Cristinica2011 a răspuns:

Cel mai bine e sa te interesezi la ei la agentie depinde de ce telefon ai dori si el poate sa ajunga si la cateva sute de mii peste un milion nu cred ca trege dar cu cat telefonul e mai scump creste si abonamentul sper ca te-am ajutat. Funditahee hee