| BeetweenUs a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon bun [ cu tastatura qwerty sau touchscreen]. spuneti-mi niste oferte de telefoane la un pret convenabil. Fundaa!

3 răspunsuri:
| chocolate27 a răspuns:

Eu pe asta il folosesc de 2 ani si nu costa nici mult : http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-5530-xpressmusic

| DenisIonut01 a răspuns (pentru chocolate27):

Nu costa mult numa 8 milioane (800 ron) poti sa iti cumperi x3-02 si touchscreen si tastatura normala happy si costa 500 ron

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Http://www.etelecom.ro/blog/pics/2010.04/lg.jpg E un LG GD880 mini si il folosesc de un an:) E foarte rezistent (si asta ca mie nu imi tin telefoanele mai mult de un an :)) ) Ti-l sugerez:) bft