| dragutza a întrebat:

vreau sa-mi spuneti si mie cat costa sa inchiriezi de obicei patine la patinoar! cam cat trebuie sa platesc, vreau sa merg cu prietenele si vreau sa stiu cati bani sa-mi iau? deci cam cat in total pentru patinoar?

8 răspunsuri:
| daii a răspuns:

10 RON inchiriatu; 10 RON intratu.

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

În Bucureşti în Drumul Taberei am auzit că este 15 ron intrarea şi 10 ron închiriatul patinelor. Distracţie plăcută!

| Marii a răspuns:

20ron, tu ia-ti 30/40ron in caz ca te mai duci undeva sau poate o sa-ti iei ceva de baut de acolo. happy

| dragutza explică:

Multumesc multi! dunteti niste dulci toti! love struck

| kynleiii a răspuns:

Buna! La mine in oras, inchiriatul patinelor 10 lei o pereche si 10 lei intrarea in cursul saptamanii
dar sambata si duminica intrarea este 20 lei

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! La mine in oras, inchirierea de patine costa 10 lei, iar pentru a patina tot 10 lei...deci cam 20 lei ti-ar trebui pentru patinoar...happy

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

In Iasi la IceMania e 10 lei intrarea pe gheata si 15 lei inchiriatu'patinelor
Distractie placuta la patinoar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ii 3 lei intratul si 5 lei inchiriatul deci total=8lei