| Băă_Camix_1999 a întrebat:

Vreau sa postez statusuri scrise de mana si nu stiu unde gasesc litere de mana... stiti voi, pentru statusiri. Ma puteti ajuta? Multumesc! kiss

1 răspuns:
| ValentinnaV a răspuns:

Scrii pe google "Fonturi scris de mana" sau accesezi link-ul asta daca merge

http://fonturi.gifmania.ro/Fonturi-Scrise-De-Man/

Si descarci scrisul care iti place apoi il instalezi cand vei scrie intai in word statusul iti alegi scrisul il vei gasi printre celelalte. Apoi dai copy/paste la status si il postezi unde vrei tu :*