| ghkjghk a întrebat:

Vreau sa sterg o postare de pe blog. Cum fac? FUNDA URGENT!:O3

1 răspuns:
| iuddavali a răspuns:

- daca folosesti wordpress: in dashboard ai o statistica de genul 302 posts, 3 pages, 12 categories... click pe "xyz posts" si intri in lista posturilor pe care le-ai scris. de acolo poti sa le stergi. pozitionezi mouse-ul pe un articol si iti apar niste optiuni. (poti sa mai intri in "posts" si din meniul admin din stanga).
- daca folosesti blogger: in dashboard ai blogurile tale. sub titlul fiecarui blog ai: un buton New Post, apoi Edit Posts, Comments, Settings, Design, Monetize, Stats. Click pe Edit Posts si intri in lista posturilor scrise de tine, unde vei gasi optiunea Delete in dreptul fiecarui post.

http://stirist.com te ajuta la nevoie!