| alina* a întrebat:

Mi-am facut un blog si acum nu-l mai vreaulaughing) cum il sterglaughing

Răspuns Câştigător
| laracroft a răspuns:

Buna!

Gandeste-te bine, esti sigura ca vrei sa te lipsesti de el? Nu e o decizie foarte importanta, dar s-ar putea sa-i duci lipsa.

Accesezi blog-ul cu pricina, urmand sa alegi categoria "Setari", cu subcategoria "Elementar", in aceasta pagina iti vor aparea: Instrumente pentru blog -Importaţi blogul - Exportaţi blogul - Ştergeţi blogul, urmand sa alegi "Stergeti blogul".