| Mayyyyyy a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce melodie va place cel mai mult :nu vreau sa fie manele sau populara. Vreau sa stiu care este cea mai populara melodie, multumesc scuze categoria!

6 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Christina Perri-Jar of hearts
Metallica-Nothing else matters

| Lollάღ a răspuns:

Mie îmi place love struck foarte mult

. Voltaj - MSD2.

De prea mulţi ani noi repetăm doar un sincron
Un pas înainte si apoi 2 inapoi
Orice roman poate fi şi campion
Şi poate ajunge mai sus de locul 2

\m/

Prea adevărată mellodiaa =D

| emma_7432 a răspuns:

Hei: LMFAO- party rock andthem, e suuuuuuper: http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8

| SuntFata a răspuns:

Hey da am mai multe melodii care imi plac foarte multi cele mai multe fiind energice dar preferata mea cred eu ca este watch me - zenedaya & bella e chiar frumoasa as dori sa o asculti si tu. poftim asta http://www.youtube.com/watch?v=PPNMGYOm1aM

| Kytty_3966 a răspuns:

Mie imi plac mult astea mai noi:
inna-club rocket
andra-telephone
parca place-out of time
happy

| Seby_3265 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I&feature=relmfu piesa asta imi place foarte mult! E foarte linistitoare.