| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va intreb care jucati league of legends? Pe europa nord-est. Am nevoie de o echipa pentru ranked, daca vreti cineva lasati un mesaj in privat. xD

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia spune oferta laughing
Am fost doar gold sezoanele trecute sad

| MaybeJustMe a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oferta: 2 sticle de bere goale, 3 sticle de vin consumate, 5 de whiskey baute si 2 de vodca date peste cap. E suficient?

Ideea e ca am jucat primul meci ranked pentru plasament si l-am pierdut, efectiv suportul juca agresiv, topul mergea singur vs toti laughing

Ma gandeam ca daca comunic cu cineva e mai usor si mai sigur. (Eu sunt nou in ranked si in lol, primul sezon pentru mine.)

| DoarBogdan a răspuns (pentru MaybeJustMe):

Oke. Adauga Obricorn si vedem ce facem.