| Puiutz a întrebat:

Vreau sa va intreb ce fel de sport slabeste cel mai bine?big grin
Eu imi doresc sa slabesc cel mai tare la picioare si apoi la abdomen.
Fac exercitii acasa de pe net, de obicei pilates, tae - bo cand cum.
Ajutati-ma voi care sunt cele mai bune? Caci nu vreau sa transform grasimea in muschi, ci sa slabesc si sa am un corp frumos.
Multumeesc! big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O oră de înot consumă aproximativ 900 de calorii!
Pa, pa.

| yhsay a răspuns:

Eu sunt de parere ca inotul e cel mai bun sport deoarece iti folosesti tot corpul pentru a inota, prin urmare, ti-l lucrezi integral. Plus ca nu faci muschi neaparat de la el, poate doar la picioare, dar nu se vad urat, ba din contra.