| ColorfulRainbow a întrebat:

Cu ce fel de sport scap de grasimea de pe coapse?
Daca fac genoflexiuni si fandari slabesc sau transform grasimea in muschi? thinking
Ce exercitii fizice imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Inot si masaj. grasimea nu se poate transforma niciodata in muschi, cum ai putea transforma un pachet de unt intr-o bucata de carne?

| Goooogle a răspuns:

Incearca sa faci exercitii cat mai variate, o activitate destul de rapida este alergatul, el te poate ajuta in mai multe privinte de exemplu la celulita.Si genoflexiunile si fandarile sunt bune cel mai bine ar fi sa le combini cu alergatul.

| mirel112 a răspuns:

Du-te la sala si acolo poti intreba instructorul. el stie mai bine ce ai de facuthappy