| Georgianaax a întrebat:

VReau sa va intreb ce parere aveti de profilul stiinte sociale, am nevoie de detalii!

Răspuns Câştigător
| Melania27 a răspuns:

Eu sunt la acest profil si imi place foarte mult. Se bazeaza pe foarte multa romana, istorie si materia de baza a fiecarui an, in clasa a9-a logica, a10-a psiho, a 11-a economie si sociologie, iar in a 12-a filosofie happy Daca iti place matematica nu te sfatuiesc sa mergi la un astfel de profil happy

2 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Varumeo zice ca la profilu ala treci prea usor prin liceu si cica se muta la mate-infolaughing

| NewAssasin a răspuns:

Nu stiu