| Beccaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul Stiinte Sociale?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere foarte buna avand in vedere ca sunt aproape sa termin al doilea an la acest profil.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Eu voi termina clasa a 10-a la ştiinţe sociale, şi pot să spun că e un profil bun. E un profil pentru cei cărora nu le plac ştiinţele exacte (scapi de ele dintr-a 11-a), dar matematică faci, totuşi, până la sfârşitul liceului, lucru pe care eu îl consider un mare avantaj. Nu se ştie la ce facultate vei vrea să mergi, poate vei avea nevoie de matematică. În cazul ăsta, cei care au făcut filologia au cam încurcat-o. Deci eu ţi-l recomand. happy