| pirla a întrebat:

Vreau sa va intreb cum as putea sa-mi fac un prieten (iubit).Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Anto100 a răspuns:

Buna, eu cred ca ar trebui sa lasi lucrurile sa decurga de la sine. Sa incerci sa fi naturala nu prefacuta pentru ca dupa mine mai multor baieti le place sa fi tu insati, nu sa te prefaci ca esti interesata de el si de lucrurile pe care le face doar cu disperarea de a avea un iubit. Stii de exemplu ca magnetii de poli diferiti se atrag, eu cred ca asa este si in viata reala. Nu trebuie sa ai toate lucrurile in comun cu el.Mai ales eu cred ca orice fata e perfecta cu toate defectele pe care le are. Baietii de obicei iubesc o fata si pentru perfectiunea si imperfectiunea ei. Asa ca relaxeaza-te si nu intra in panica pentru ca cu timpul o sa ai si tu un iubit si daca cumva nu te observa vreun baiat fi si tu indiferenta si nu te intreba ce nu-i place la mine pentru ca cum ti-am mentionat mai sus orice fata e perfecta. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| NgrMdx a răspuns:

Dupa mine, nu cred ca trebuie sa faci ceva anume.Lasa totul sa decurga de la sine.Incearca sa fii naturala, sa nu te prefaci a fi ceea ce nu esti si sa fii cat mai draguta. Daca va fi sa te observe vreun baiat, atunci e sansa ta, dar nu forta lucrurile. big grin Nu ai nevoie de un manual de instructiuni gen:cum sa-mi fac un iubit.(nici nu exista..cred laughing )
Fii tu insati :3

| AnotherOne02 a răspuns:

Ar fi mai bine daca nu ti-ai face.Toate prietenele mele care au avut "iubiti" au suferit dupa ei si bla bla bla.
Oricum cand ai iubit stai cu el, va sarutati(dezgustator) si va certat din cele mai mici lucruri.De ce ai vrea asta? straight face