| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe exeple de:"Acel moment cand...", dar sa fie adevarate.
Cine imi da cat mai multe si mai repede primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Lydiaaa a răspuns:

Acel moment cand nu stii cum sa ii spui cuiva ca are mancare ramasa intre dinti.
Acel moment cand seful tau iti trimite o cerere de prietenie pe Facebook.
Acel moment cand ii spui din greseala "mama" unei profesoare.
Acel moment cand altcineva raspunde corect la o intrebare la care stiai si tu raspunsul.
Acel moment cand ajungi la o petrecere si vezi pe cineva imbracat la fel ca si tine.
Ace moment cand inca razi in hohote, desi ceilalti s-au oprit din ras acum cateva minute.
Acel moment cand ai musafiri surpriza, iar tu esti inca in pijamale.
Acel moment cand ti se pare ca vezi o persoana pe care o cunosti si ii strigi numele, dar nu e acea persoana.
Acel moment cand nu esti sigur daca cineva este fata sau baiat.
Acel moment cand iei telecomanda ca sa raspunzi la telefon.

Uite si o pagina cu chestii de genul:
http://www.facebook.com/AcelMomentCand

Sper ca ti-am fost de folos:-*

1 răspuns:
| D3eaa a răspuns:

Daca te gabdesti la ce ma gandesc si eu.''Cunosti acel moment cand te trezesti dimineata plin de energie, nici eu.'' Asta mi-a trecut prin cap