| Anonim20000 a întrebat:

Vreau si eu citate gen:
Dumnezeu a facut femeia frumoasa si proasta. Frumoasa ca barbatul sa o iubeasca si proasta ca femeia sa il iubeasca pe barbat.

Un barbat adevarat e ca un lup: Ori e singur, ori e cu lupoaica lui pentru totdeauna...Iar alergatul dupa oi e pentru berbeci!

Un băiat care e căutat de mai multe fete..ar trebui sa știe ca…lucrurile ieftine atrag mulți clieți!laughing)

Orice bărbat poate să iubească 1000 de femei; dar doar unul adevărat poate să iubească o femeie în o mie de feluri!

Un bărbat adevărat nu e cel care cucereşte o mie de femei, ci cel care le refuză pe toate pentru una.

Multumesc!:*

1 răspuns:
| Ruxy5 a răspuns:

In prima zi, Dumnezeu a creat cainele.
In a doua zi, Dumnezeu a creat omul pentru a-i servi cainelui.
In a treia zi, Dumnezeu a creat toate animalele de pe pamant (in special calul) pentru a fi hrana potentiala pentru caine.
In a patra zi, Dumnezeu a creat truda pentru ca omul sa munceasca pentru binele cainelui.
In a cincea zi, Dumnezeu a creat mingea de tenis astfel incat cainele sa faca sau sa nu faca aport.
In a sasea zi, Dumnezeu a creat serviciul veterinar pentru a tine cainele sanatos si omul falit.
In a saptea zi, Dumnezeu a vrut sa se odihneasca, dar a trebuit sa plimbe cainele.

Vazand Dumnezeu ca Adam si Eva nu se inmultesc ii cheama in rai si constata ca amandoi au sex femeiesc.Ia o mina de lut, modeleaza sexul barbatesc sufla pe el sa-i dea viata si le spune:Acum o sa o arunc pe pamant; care dintre voi o va gasi, a lui sa fie.Adam si Eva au plecat sa o caute.Adam a gasit-o.Eva o cauta si acuma.