| Liviucu a întrebat:

Un bărbat adevărat nu e cel care cucerește o mie de femei, ci cel care le refuză pe toate pentru una. Dar treaba asta o fi valabila si la femei? happy

Răspuns Câştigător
| Smiiiile a răspuns:

Nu conteaza, barbat sau femeie. Treaba e valabila daca ai caracter si o iubire deosebita pentru persoana respectiva. Cateodata nu e valabila nici la femei, nici la barbati. Toti oamenii sunt diferiti, orice om are propriile idei. Daca persoana respectiva, femeie in cazul asta, are inima in torace, si nu e genu ala pe care cu toti il cunoastem mai mult sau mai putin, cu siguranta lupta pentru un singur barbathappy. Cine alearga dupa mai multi iepuri, nu prinde niciunul, si daca ii prinde, nu-i stapaneste, si oricum ii pierde.
In concluzie, poate sau nu poate fi valabila si la femei.

13 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

Categoric : DA! happy

| Liviucu explică (pentru Annellise):

Măi categoric, ce ai mai făcut cu el? Nu mi-ai dat niciun email, nimic.

| 354 a răspuns:

Buna.Este valabila treaba aceasta si la femei, dar rar gasesti asa ceva adica nici barbati nu intalnesti dar nici la femei! deci suntem rari aceia care renuntam la o mie de femei /barbati pentru una /unul singur /singura.

| DeeaMarry a răspuns:

Asa ar trebui! happy

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Da dar, nu la cazul tuturor femeilor. laughing.
Foarte rar găseşti astfel de femei în ziua de azi. Fiecere cu interesele ei. tongue

| BonneLess a răspuns:

Aici e altfel. Femeia adevarata este aceea care cucereste multi barbati si ii lasa pe toti doar pentru unul care o iubeste. Dupa parerea mea, nu este cazul tuturor femeilor, unele se mai lasa pacalite de anumitii " barbati adevarati".

| Liviucu explică:

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviucu):

Vrabia malai viseaza... ai vazut cat s-a chinuit Seherezada sa il cucereasca pe bey, ea fiind a 1001-a rolling on the floor
Adevarul ca daca ai reusit sa faci macar 3 femei (plus maica-ta) sa planga dupa tine, la viata ta, esti tare!

| Liviucu explică (pentru anonim_4396):

Doar 3? Pai am deja 3 care au plans pentru mine. Si alea, de pe net. Real sunt mai multe. laughing

| CityOfSatan a răspuns:

Majoritatea femeilor sunt curve, dar nici barbatii nu sunt mai presus believe me!

| thecakeisalie a răspuns:

Nu, e valabila doar la barbati. Numai noi suntem asa de natafleti incat sa o lasam pe una sa ne fure inima.

| Alba_Teodora_1975 a răspuns:

DA normal ca este valabil si la femei.Dar poate nu la toate.laughing