| anonimus1127 a întrebat:

Vreau și eu idei de cadouri și pentru fete și pentru băieți! Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Acuma nu ai scris cu ce ocazie si la ce suma.Penrtru mos as recomanda mosuri de ciocolata milka plus una doua ciocolati milka asta universal (atit fete si baiati)la baieti se poate adauga o bautura, ei asta depinde si cati ani are baiatul de la 20 in sus se poate Jagermeister sau orice altceva depinde de buget.La fete acum ca vin sarbatorile se gasesc truse cosmetice de la Nivea si BU intre 25-50 de lei (contin un dus gel un deodorant si demachiant )

2 răspunsuri:
| anonimus1127 explică (pentru gemeni6226):

Mulțumesc, pentru Secret Santa, vârsta 13-14 ani și bugetul până în 100 lei.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonimus1127):

Cu mare drag atunci la baieti se poate bautura dar la mini flacon de 50 ml(pentru colectie in vitrina), la fete poate ramane ce am zis sau ceva bratara mai deosebita ce se poarta la baieti la varsta asta se bucura de cadou sa fie ceva haios.