| Tania25 a întrebat:

Vreau idei de cadouri ceva mai speciale pentru baieti.
Ma ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ce vrea el sa devina? Cine este el ca om?
Ofera-i ceva care sa il aduca mai aproape de a fi o varianta mai buna a lui.
Un parfum sau ceva material se duce.
Insa ce este o treapta spre ceva ce isi doreste sa devina e cu adevarat special.
Pana la urma asta e scopul relatiilor, de a ne indruma unul pe celalalt spre a ajunge versiuni mai bune ale noastre.
Si cand unul are un impas, conduce partenerul.
Fa-l sa simta ceva ce nu va uita niciodata. Fa parte din viata lui. Contopeste-te cu visurile sale.
Fa-l sa simta ca ii oferi acel ceva pentru el si nu pentru voi.
Ca indiferent daca va mai fi sau nu alaturi de tine, tu vrei sa te asiguri ca va fi fericit.

| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! De exemplu o bratara de argint un ceas, sau un parfum. Nu prea am idei acuma. big grin

| Tania25 explică:

Hey,mersi frumos happy

| andraSchwungg a răspuns:

Depinde daca fumeaza ceva gen o tabachera sau o scrumiera mai sunt si decoaratiuni care le poti folosi ca bricheta sub forma de pistol, o bricheta frumosa, o carte daca ii place sa citeasca sau carti de joc daca face magii, un ursulet de plusi daca sunteti mai apropiati si ai vrea sasi aduca aminte mereu de tine, un parfun mai bun o sticla de bautura mai buna vin sau... un tricou personalizat sau o poza in rama cu voi...un sistem de muzica o tableta un telefon (depinde de bugetul pe care il ai si pentru ce baiat ei acest cadou ) sper ca ti-am dat o idee! Funda?