| DaNwTsA a întrebat:

Vreau si eu idei pentru un id nou, nu doresc idei cu numele meu, sa fie de fta, imi doresc de mult un id nou dar nu aveam idei.Multumesc celor care ma ajuta...:X:X:X:*:*:*

2 răspunsuri:
| andreealove20 a răspuns:

Am eu o idee:*
ce spui de: dragon_rouse_just_mee? sper sa-ti placa asta este singurul care-mi place mie, sau poti sa incerci floarea_roz_numauita...

| Babbiiii a răspuns:

Pai uite.

• Senzual.beibiii

• Little.beibiii

• Bobica.ta

• Printzesuca.de.mica

• Babiii.( sh pui initialu cu care incepe numele tau. sa zice ca ar fi denisa. pui D. ) Babiii.D
Sper ca ti-am fost de folos.