| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu litere in gen ﻉ√٥ﺎ sau M ă D` ă sau мίяύид imi spuneti ce fel de litere sunt sau imi trimiteti cu tot alfabetul cu astfel de litere? dau fundoi
"...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le ai si tu in Word. Din Word intri in Format/Symbol si se deschide o fereastra Symbols unde ai tot felul de litere - latina, latina extinsa, grecesti, evreiesti, rusesti, arabe. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| didu_5680 a răspuns:

Nu stiu daca exista tot alfabetul, dar poate gasesti aici ce cauti: http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html. Gasesti mai multe in josul paginii;)

| Georgycka a răspuns:

Intra in Start > Accessoriess > System Tools > Character Map
Gasesti acolo ce litere vrei happy