| AndraAriadna a întrebat:

Bunahappy Vreau si eu mai multe detalii despre Facultatea de Limbi si Literaturi Straine, Universitatea Bucuresti, mai precis, ramurile "Studii americane" si "Traducere si Interpretare". Eu sunt acum in clasa a XII-a si inca nu m-am decis la ce facultate vreau sa dau.

1 răspuns:
| Iunona a răspuns:

Pot sa iti spun doar ca trebuie sa te pricepi destul de bine la limbile straine care le alegi. Altfel nu vei face fata. Restul este relativ... poate sa iti placa sau nu.