| loveanime059 a întrebat:

vreau si eu niste anime-uri ro sub school life, in care sa fie dragoste, sa fie si amuzant in acelasi timp, sau nu neaparat amuzant...dau funda tongue

6 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Sunt multe anime-uri frumoase gen shoujo cum vrei tu. Chiar mă uitam la unul. Uite aici poți să vezi multe anime-uri în română (nu sunt toate): http://www.anime-tv.ro/ în partea draptă sunt anime-urile publicate (sunt și în română și în engleză). Baftă!

| IAmAFreak a răspuns:

Hmm, hmm, HMM! Ar merge Kaichou wa maid-sama, cred. Lovely complex, Clannad, Special A...school life nu prea stiu, sau daca stiu, sunt cu lupte, superputeri, din astea ^^.

| TooCoolForSchool a răspuns:

Kanokon: Manatsu no Daishanikusai
Il poti gasi pe vplay.
Funda big grin?

| yuuki112 a răspuns:

Kaichou-wa-maid-sama este de dragoste e și cu școala și vampire knight guilty este tot de dragoste si scoala

| NakaharaSunako a răspuns:

Paaaii..La astea m.am uitat eu: Itazura na kiss Sukitte Ii Na Yo Tonari no Kaibutsu-kun si asta are si el putin de scoala Kami-sama Hajimemashita si asta la fel Ookami-san to shichinin no nakama-tachi....cam atatea imi amintesc... Sper ca te.am ajutat!winking

| NakaharaSunako a răspuns:

Aaa.....si mi.am mai amintit si de Yamato Nadeshiko Shichi Henge si de Amagami SS happy