| Zuzii22 a întrebat:

Vreau si eu niste descrieri pentru pozele de pe facebook!
La cel mai frumos raspuns dau funda :*
Mercii:*

1 răspuns:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, asta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare.
Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ! 
Figuri, fiţe şi talent, asta-i stilul meu recent!
Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalat…
Mai regina decat floarea doar femeia poate fi,,
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei... Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama...
Câteodată singurul lucru de care am nevoie este cineva care să mă ia în braţe şi să îmi spună: "Stai liniştită. o să fie bine!"
Ea: Şi dacă o să te îndrăgosteşti de altă fată? El: Care fată mai are ochii tăi? zâmbetul tău? sufletul tău? Niciuna!
Frumuseţea este ceea ce te simţi în interior şi ea este cea care se reflectă în ochii tăi
Uneori e mult mai folositor sa-ti pierzi speranta, decat sa-ti pierzi vremea sperand.
Ranita? Da, de multe de ori...Invinsa? NICIODATA!
Trebuie sa invat sa merg si prin ploaie, nu tot timpul va fi soare in viata mea
Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >insa;] Eu Nu!; x
Nimic nu e pentru totdeauna. Cafeaua se răcește, fumul se risipește, timpul trece și oamenii se schimbă...
»✿» Daca zambesc nu inseamna ca nu ma doare. Daca zic nu, nu uita ca pot zice si invers. Daca nu sunt alaturi, nu inseamna ca nu sunt cu tine!
♥_________________________тʀaɪesтe fɪecaʀe zɪ ca sɪ cum aʀ fɪ ulтɪma
Unii oameni plang. Nu pentru ca sunt slabi, ci pentru ca au fost puternici prea mult timp
Motivul pentru care oamenii păstrează amintirile, este pentru că ele sunt singurele care rămân la fel atunci când toată lumea se schimbă...
Niciodată nu vei ştii cine sunt, ce gândesc, ce visez, ce cred, ce iubesc sau ce urăsc!