| CrissDiana a întrebat:

vreau si eu descrieri pentru pozele de pe Facebook, ofer funda

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tu ce parere ai de persoanele care pun descriere pe Facebook? Sincer.

Si ce fel de descriere vrei? Daca mergi la mare... poti scrie lucruri de mare. Daca mergi la bunici tot la fel.
Da daca te astepti la mesaje despre viata si tot felul de descrieri aiurite fara rost, de parca au si avut probleme de in comparatie cu un om care si-a pierdut copiii in accident, par ca palesc... atunci te-ai gandit ca poate si persoanele care te vad au aceeasi parere despre tine?

| aXy99 a răspuns:

Daca nu ai ceva de spus, mai bine le lasi fara descriere.

| deeeaqq a răspuns:

Decât să pui o descriere cringe luată de pe net, mai bine fără.
Sau dacă tot suferi să pui și tu ceva, pune un emoji care să aibă legătura cu poza, nu știu...