| AddaElly a întrebat:

Vreau si eu niste detalii pentru o pagina de facebook vreau sa maresc talkingul si nu stiu ce sa postez crying

Răspuns Câştigător
| MadalinaAlexandra a răspuns:

Cele mai populare sunt cele care au pe fundal o poza, iar pe ele scrie statusuri, sau cele cu derp happy Sper sa iti fie de ajutor FUNDIȚĂ?

| AddaElly explică (pentru MadalinaAlexandra):

Dar de unde sa descarc laughing ca nu prea stiu de unde

| MadalinaAlexandra a răspuns (pentru AddaElly):

Pai cauti pe google poze, si cauti si statusurisi nu e mare filozofie...incearca pe PiZap

5 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Depinde si ce fel de pagina ai tu. Daca e d-aia cu LalaBand etc. laughing.

| AddaElly explică:

Nu. am pagina cu numele :Statusuri dar postez de toate...

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Cele mai populare sunt cele care au o poza pe fundal, iar pe mijloc scrie statusuri, sau cele cu derp. happy Fundita?