| sweetgeorgiana_4449 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri virtoale cel mai bun joc ptimeste fundita

Răspuns Câştigător
| MaryNepotu a răspuns:

Poi acum depinde daca vrei ceva care se joaca pe net descarcabile -metin2, 4story, dar sunt mai mult pentru baieti zic eu
-care se joaca direct pe pagina de internet- fermerama -the west, molehill empire, my free farm si sunt multeeee
-jocuri descarcabile gasesti peste ot pe net cauta pe google dawnload jocuri full si gasesti acolo. FUNDA?

3 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

E un joc mff p nume lady popular absolut il iubesc :X:X:X.
Funda? Plzzbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtoale vrei? or fi un gen nou ca nu am mai auzit pana acum numa de virtuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wizard101